http://www.e-mur.com.pl/sklad_budowlany_katowice/aktualnosci/Uruchomienie-nowej-witryny/idn:7.html
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

Uruchomienie nowej witryny(2012-11-18)

Witamy Państwa na naszej odświeżonej stronie internetowej Składu Materiałów Budowlanych E-MUR Katowice.

Wraz z rozwojem firmy oraz dostępem do coraz nowszych technologii zmieniają się potrzeby i możliwości dotyczące prezentacji oferty oraz komunikacji z naszymi Klientami. W związku z tym podjęliśmy decyzję o gruntownej przebudowie witryny internetowej.

Została ona stworzona z myślą o naszych Klientach, tak aby zapewnić im pełny dostęp do informacji o ofercie i funkcjonowaniu składu budowlanego. Nowa strona internetowa oparta jest na systemie wielotorowej nawigacji, ułatwiającym odnalezienie pożądanych treści.

Strona została również wyposażona w funkcjonalności dodatkowe:

  • formularze on-line (możliwość złożenia zapytania)
  • połączenie ze sklepem internetowym,
  • aktualny spis produktów pobierany z bazy firmy,
  • nowe atrakcyjne promocje.

Gorąco zachęcamy do korzystania z tych narzędzi.
Całość uzupełnia przejrzysta szata graficzna oraz odwołania bannerowe do najważniejszych elementów. Mamy nadzieję, że nowy serwis internetowy spotka się z Państwa aprobatą i ułatwi korzystanie z naszej oferty.

Do współpracy przy tworzeniu nowej witryny internetowej zaproszono Agencję Interaktywną IntraCOM.pl z Katowic, z którą współpracujemy już dziewięć lat. Wraz z witryną został nam zaoferowany wysokiej klasy autorski system do zarządzania treścią, który pozwoli wybranym pracownikom E-MUR samodzielnie aktualizować zawartość strony WWW.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowej witryny internetowej i obiecujemy, że w miarę upływu czasu będziemy uzupełniać kolejne przydatne informacje.