http://www.e-mur.com.pl/main/newsletter.html
Drukuj grafikę : tak / nie

Newsletter

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-malingowej, zgadzacie się Państwo na otrzymywanie informacji publikowanych przez E-MUR Materiały Budowlane i Opał Katowice oraz przez Grupę PSB..

Newsletter będzie wysyłany nieregularnie, a ilość e-maili uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na naszej witrynie.
Oprócz aktualności, drogą elektroniczną, możecie Państwo otrzymywać specjalne informacje, które nie zawsze są publikowane na witrynie E-MUR lub Grupy PSB jednak ich treść może Was zainteresować.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi do funkcjonowania naszego newslettera prosimy o kontakt z redaktorem strony internetowej.

 Niniejszy mechanizm neslettera jak i E-Mur dbają o Państwa prywatność, dlatego też przed zaprenumerowaniem newslettera prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności.

E-MUR Materiały Budowlane i Opał nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie zbieramy jakichkolwiek danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail.

Sposób dopisania do newslettera Hurtownia Budowlana E-MUR:

Wszystkie adresy, które nie zostaną potwierdzone przez prenumeratorów w okresie miesiąca od wysłania prośby o weryfikację, będą usuwane.

Sposób wypisania się z listy newslettera Hurtownia Budowlana E-MUR: