• mapa witryny
  • poleć znajomemu
Narzędzianarzędzia budowlane dostępne w E-MUR
Materiały konstrukcyjnemateriały do budowy ścian dostępne w Hurtowni E-MUR
Materiały wykończeniowefolie, papy, geowłóknina, hydroizolacje
Twój zaufany Skład Budowlany

Twój zaufany Skład Budowlany

E-MUR to ponad 50 lat doświadczeń w branży budowlanej.
Nasza rodzina rozpoczęła działalność w 1953 roku, zajmując się głównie usługami budowlanymi. W tamtych latach zatrudnialiśmy nawet 200 osób realizując wiele wspaniałych inwestycji.

Skład budowlany E-mur:

E-MUR to ponad 50 lat doświadczeń w branży budowlanej.

Dzień w dzień zaspokajamy potrzeby naszych Klientów na materiały budowlane najwyższej jakości, w połączeniu z profesjonalną obsługą i doradztwem.

Od roku 2012 działamy w Grupie PSB.

E-MUR to ponad 50 lat doświadczeń w branży budowlanej.

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszego serwisu, to dopisz adres e-mail do newslettera

Newsletter

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-malingowej, zgadzacie się Państwo na otrzymywanie informacji publikowanych przez E-MUR Materiały Budowlane i Opał Katowice oraz przez Grupę PSB..

Newsletter będzie wysyłany nieregularnie, a ilość e-maili uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na naszej witrynie.
Oprócz aktualności, drogą elektroniczną, możecie Państwo otrzymywać specjalne informacje, które nie zawsze są publikowane na witrynie E-MUR lub Grupy PSB jednak ich treść może Was zainteresować.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi do funkcjonowania naszego newslettera prosimy o kontakt z redaktorem strony internetowej.

 Niniejszy mechanizm neslettera jak i E-Mur dbają o Państwa prywatność, dlatego też przed zaprenumerowaniem newslettera prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności.

E-MUR Materiały Budowlane i Opał nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie zbieramy jakichkolwiek danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail.

Sposób dopisania do newslettera Hurtownia Budowlana E-MUR:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz przycisk „zapisz” i zatwierdź wysłanie prenumeraty.
  • Odbierz swoją pocztę (adres e-mail podany przy rejestracji) i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera Hurtowni Materiałów Budowlanych E-MUR w Katowicach.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście.

Wszystkie adresy, które nie zostaną potwierdzone przez prenumeratorów w okresie miesiąca od wysłania prośby o weryfikację, będą usuwane.

Sposób wypisania się z listy newslettera Hurtownia Budowlana E-MUR:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz opcję „usuń” i zatwierdź jego wysłanie (e-mail zostanie usunięcy ze wszystkich grup subskrypcyjnych).
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów.