• mapa witryny
  • poleć znajomemu
Narzędzianarzędzia budowlane dostępne w E-MUR
Materiały konstrukcyjnemateriały do budowy ścian dostępne w Hurtowni E-MUR
Materiały wykończeniowefolie, papy, geowłóknina, hydroizolacje
Twój zaufany Skład Budowlany

Twój zaufany Skład Budowlany

E-MUR to ponad 50 lat doświadczeń w branży budowlanej.
Nasza rodzina rozpoczęła działalność w 1953 roku, zajmując się głównie usługami budowlanymi. W tamtych latach zatrudnialiśmy nawet 200 osób realizując wiele wspaniałych inwestycji.

Skład budowlany E-mur:

E-MUR to ponad 50 lat doświadczeń w branży budowlanej.

Dzień w dzień zaspokajamy potrzeby naszych Klientów na materiały budowlane najwyższej jakości, w połączeniu z profesjonalną obsługą i doradztwem.

Od roku 2012 działamy w Grupie PSB.

E-MUR to ponad 50 lat doświadczeń w branży budowlanej.

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszego serwisu, to dopisz adres e-mail do newslettera

Formy płatności

W zależności od okresu naszej współpracy, wybranej formy dostawy oraz indywidualnych preferencji naszym Klientom oferujemy, jeden z następujących sposobów płatności:

  • gotówka przy odbiorze osobistym - posiadamy stanowiska handlowe z pełną obsługą fiskalną, gdzie otrzymacie Państwo paragon lub fakturę VAT,
  • gotówką przy dostawie materiałów na plac budowy - kierowca dowozi gotową fakturę VAT lub  parago fiskalny,
  • karta kredytowa przy odbiorze osobistym - wszystkie stanowiska handlowe wyposażone sa w czytniki kart kredytowych i debetowych,
  • przedpłata w pełnej wysokości po zamówieniu telefonicznym lub e-mailowym - każdy Klient ma możliwość wykonania przedpłaty na konto Składu Budowlanego E-MUR, w momencie zarejestrowania przedpłaty uruchamiana jest procedura wydania towaru,
  • zaliczka na poczet zamówienia materiałów - Klient współpracujący z E-MUR ma możliwość przelania zaliczki, a po jej zaksięgowaniu może odebrać zamówione materiały, dopłata następuje w momencie odbioru towaru,
  • odroczony termin płatności 7-14 dni - dla stałych, uwiarygodnionych Klientów oferujemy możliwość płatności odroczonej, proszę jednak pamiętać, że jest to przywilej, który jeżeli jest nadużywany będzie surowo egzekwowany.
  • płatność elektroniczna dostępna w naszym sklepie internetowym - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.

W przypadku towarów bardzo mało popularnych lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie zastrzegamy sobie możliwość pobierania zaliczki w wysokości nawet 50% wartości.

Numer konta bankowego Składu Budowlanego E-MUR:

Bank PEKAO S.A. - 22 1240 1372 1111 0010 4575 1940